Animasyon

HOW TO TRAIN YOUR DRAGON 2 (EJDERHANI NASIL EĞİTİRSİN 2)

Yazan Harun Can

İlk “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin” filminin ardından, ikinci filmde yine birlikteyiz. “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2” (How To Train Your Dragon 2) için bir kez daha Hıçkıdık’ı (Hiccup) seslendirdim. Filmi sinemalarda izleyebilirsiniz… Ayrıca DVD ve Bluray formatında satın alabilirsiniz.

How to Train Your Dragon 2 (2014)
How to Train Your Dragon 2 poster Rating: 8.4/10 (54,036 votes)
Director: Dean DeBlois
Writer: Dean DeBlois, Cressida Cowell ("How to Train Your Dragon" book series)
Stars: Jay Baruchel, Cate Blanchett, Gerard Butler, Craig Ferguson
Runtime: 102 min
Rated: PG
Genre: Animation, Action, Adventure
Released: 13 Jun 2014
Plot: When Hiccup and Toothless discover an ice cave that is home to hundreds of new wild dragons and the mysterious Dragon Rider, the two friends find themselves at the center of a battle to protect the peace.

Yazar Hakkında

Harun Can

Yorumlar

  • Harun Bey, ses çok karakteristik, nerede duyulsa tanınır ve tüm vurgularınız şahane. Gerçekten seslendirmeleriniz “orijinalini bile aşanlar” arasında. Ve evet, ağır asosyal olmamakla birlikte, 32 yaşında HTTYD ve Regular Show u her gün takip ediyorum, şahane çalışmalar, sesinize sağlık.

  • Yaa nasil bi sese sahipsiniz siz boyleebayiliyorumm. Reklamlarda, filmlerde, cizgi film ve animasyonlarda, her yerde ama her yerde sizin sesinizi duymak cook guzel. Ejderhani nasil egitirsin 3’teki seslendirmeniz ise kelimeler yetemeyecek kadar harikaaasizi cok seviyorumm

Yorum Yap